Par godu Saldus pilsētas Goda pilsonim Saldus pilsētas bibliotēka organizē simtgades jubilejas pasākumu “Valdemāram Ancītim – 100”. Bibliotēka vēlas sniegt izpratni par Valdemāra Ancīša (1921-2006) ieguldījumu Latvijas kultūrtelpā, sniegt jaunas zināšanas un informāciju sabiedrībai, jaunatnei. V. Ancīša pētnieciskā interese aptver gan daiļliteratūru, gan literatūras vēsturi, bet, īpaši, novadpētniecību, kultūras vēsturi un folkloru. Godinot literatūrzinātnieku, folkloristu, bibliogrāfu, … Continue reading Saldus pilsētas bibliotēka aicina uz virtuālu simtgades jubilejas pasākumu “Valdemāram Ancītim – 100”